Przedstawmy się

Przedstawmy się

Historia naszej firmy zaczęła się w czerwcu 1992 r., kiedy to młoda ambitna mama, stwierdziła czas zrobić coś samemu. Rynek łazienkowy w Łodzi raczkował, byliśmy jedną z pierwszych firm, jednak od początku stawialiśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Jakość i zadowolenie naszych klientów było i jest dla nas najważniejsze.

Dlatego, też od samego początku stawialiśmy na wybór produktów oraz firm współpracujących cechujących się rzetelnością, uczciwością, jakością i pięknym designem. Początkowo były to produkty ściśle związane z łazienkami.

I tak przez 30 lat z małej firmy rozrośliśmy się do firmy, obsługującej duże inwestycje i konktrakty, jednak dalej wartości którymi się kierowaliśmy od samego początku pozostały dla nas niezmienne.
Dzisiaj działamy jako matka i córka, jako zgrany duet. W parze zawsze lepiej niż w pojedynkę, ale kim byśmy byli bez naszych cudownych pracowników. Każdy z nich pełni kluczową rolę w naszej firmie, to dzięki nim nasza firma z każdym dniem zmienia się na lepsze. Bo przecież firma to oni i my, a nie tylko pusta nazwa. Nasi pracownicy to nasza rodzina, staramy się żeby klienci i współpracujące z nami firmy również czuli się u nas dobrze.

Firma GRES obecnie, to firma działająca całościowo w zakresie wyposażenia wnętrz. Mieścimy się w ścisłym centrum Łodzi, zaraz obok ulicy Piotrowskiej. Nasz Showroom to ponad 600 m2, skupiających światowe marki z branży wnętrzarskiej. W naszej ofercie znajdziecie płytki w rozmiarach od najmniejszych 20 x 20 cm, 10 x 30 cm do tych wielkoformatowych 150 x 300 cm, kabiny, wanny, meble łazienkowe, armaturę, ceramikę, stelaże, odpływy, brodziki, umywalki, wiele firm oświetleniowych, oferujących oświetlenie funkcjonalne ale i to ozdobne, tapety do pomieszczeń suchych i mokrych, kamień naturalny, podłogi winylowe, panele, podłogi drewniane, profile dekoracyjne, lamele, listwy przypodłogowe, meble wypoczynkowe – kanapy, sofy, narożniki, meble modułowe, stoliki pomocnicze, włączniki, farby, tynki etc.

Stale poszerzamy swoją ofertę, żeby zaoferować produkty unikatowe, dobre jakościowo o wyjątkowym designie.Stale również starami się podnosić poziom naszych usług i kwalifikacje, tak żebyście wracali do nas, przy kolejnych mieszkaniach, domach oraz żebyście polecali nas wśród swoich bliskich i znajomych.

Staramy się wyposażyć Wasze wnętrza od A do Z. Od niedawna poszerzyliśmy nasz zakres usług o:

możliwość darmowej wizualizacji wnętrz, w ramach wykonanych u nas zakupów ( szczegóły w zakładce nasze projekty wasze wnętrza)

projekt pod klucz, zarówno nowych domów, mieszkań jak i tych z rynku wtórnego, który rozpoczynamy od projektu, a kończymy na pełnym wykończeniu mieszkania, domu. Wszystko wykonane na naszych produktach, rękami naszych ekip, koordynowane przez współpracujących z nami architektów. ( szczegóły w zakładce pakiety wykończenia twoich wnętrz)

NASZ ZESPÓŁ

Ewa Słotwińska prezes, właściciel

Założycielka, właścielka, matka naszej firmowej rodziny, takimi słowami można określić - Ewę Słotwińską. To nie tylko rzadkiej klasy specjalista od płytek, ale także doświadczony manager. Od 30 lat dba o swoją firmę jak o swoje własne dziecko. Zajmuje się obsługą dużych inwestycji.

Zuzanna Łąka współwłaściciel

"Urodzona" w świecie łazienek. Firma GRES towarzyszyła jej od najmłodszych lat, teraz gdy dołączyła do zespołu, ma swoją wizję rozwoju firmy. Interesuje się designem, jest obeznana z obecnie obowiązującymi trendami, dba o wygląd naszego showroomu i poszerzanie asortymentu. Zajmuje się kontaktami z architektami i rozwija gałąź naszej firmy jaką są projekty i wykończenia mieszkań pod klucz.

zuzanna@gres.com.pl

Piotr Maciejewski doradca klienta, doradca architekta

Związany z branżą wnętrzarską od wielu lat, fachowiec, specjalista, który doradzi nie tylko w zakresie estetycznym, ale również praktycznym czy funkcjonalnym. Interesuje się nowinkami wnętrzarskimi, designem, zorganizowany i do tego zawsze uśmiechnięty. Zaraża optymizmem i dobrym nastawieniem.

piotrm.gres@gmail.com | 601 225 872

Dawid Krzepiński doradca klienta, doradca architekta

W branży wnętrzarskiej funkcjonuje już od wielu lat, razem z Piotrem tworzą świetny duet specjalistów, którzy chętnie doradzą klientowi indywidualnemu ale i wesprą swoją wiedzą i doświadczeniem architekta. Dawid to uśmiechnięty, sympatyczny specjalista, który zna się nie tylko na aspekcie wizualnym ale również praktycznym. Docenia produkt o dobrej jakości i do takiego też stara się przekonać naszych klientów.

dawid.gres@gmail.com | 609 853 597

Anna Gałązka architekt

Ania jest architektem, z wykształcenia jest mgr inż architektury, jednak tak wchłonął ją świat wnętrz, że temu głównie poświęca swoją energię, czas i pomysły. Dla Ani każdy nowy projekt to indywidualna podróż w świat wnętrz, tak samo jak indywidualny jest każdy z nas. Ania zaprojektuje dla Was wymarzone wnętrze. Dostępna jest dla Państwa w każdy czwartek, po wcześniejszym umówieniu wizyty, w ramach naszej usługi wizualizacji.

anna.galazka.gres@gmail.com | 512 087 311

Łódź, ul. Stanisława Wigury 7

PN - PT: 09:00–19:00
SOBOTA: 09:00–15:00

601 355 419